REDESIGN - Kavčí Dílna

KAVČÍ DÍLNA dostala nový barevnější kabát

Redesign loga a nejen to, bylo cílem tohoto projektu. Důležité bylo vytvořit novou, ucelenou a barevnější vizuální identitu pro Kavčí dílnu, která se věnuje workshopům žonglování, malování na obličej, fireshow a lightshow.

Původní identita obsahovala pouze logo v černé variantě, bez definice barev, fontů, vize, komunikace, identita nebyla jednotná a nepropisovala se ani na sociální sítě.

Vytvořila jsem flexibilní logo, ve smyslu, že se dá použít na různé materiály či webové elementy, jak je potřeba. Často Kavčí dílna potřebuje dodat logo, které si dá pořadatel akce na plakát nebo sociální sítě, proto jsem vytvořila barevné logo a černobílé logo. Na tiskoviny a místa, kde by se logo stávalo nečitelným, je vymyšlená varianta, která obsahuje čitelný název Kavčí dílna. Na potisk triček, hrníčků, mikin a dalších tiskovin může být použit jen maskot – tedy hlava kavky. Znak KD pak představuje fav ikonu (favicon), která se využije jako ikonka na záložce webu. Zákazník má logo a jeho variace k dispozici v barevnách modelech RGB a CMYK, ve všech potřebným formátech. Není tedy zaskočen, když ho např. požadatel akce pořádá JPG v RGB.

Logo je dodáváno s logomanuálem, popřípadě s brandbookem, který popisuje i vizi a cíle, komunikaci, osobnost firmy a další.

Odkaz na Kavčí dílnu: www.kavcidilna.cz Sledujte je na facebooku a instagramu

#Redesign loga #kavcidilna @kavcidilna

JSEM TU PRO VÁS

Potřebujete redesign loga a chtěli byste se mnou spolupracovat? Budu se těšit.

Chci spolupracovat