LOGO NA INSTAGRAM - frankie_cisti_mesto

Kocourek Frankie zachraňuje planetu

Frankie si předsevzal velké a důležité poslání. Zachránit planetu. Pomáhat čistit město a lesy od odpadků, které denně zanechávají lidé na různých místech. Při každé procházce naší krajinou a metropolí sebere Frankie kus odpadku, někdy jeden, někdy celý pytel. Svým příkladným chování iniciuje ostatní insta-zachránce, aby také malým dílem přispěli a svůj hrdinský čin sdíleli fotkou.

Sledujte Frankieho na instagramu. Mňau.

Význam loga

Logo představuje reálného kocourka Frankieho, který reprezentuje superhrdinu, který chce vyčistit město a lesy od odpadků. Logo se skládá z jednoduchého a čitelného logotypu stejných tvarů a zaoblení jako samotný symbol kocourka. Velké otevřené oči kočičí představují připravenost Frankieho najít to, co do přírody nepatří. Důraz na kočičí smysly, které jsou potřeba. Špičaté uši odkazují na batmanskou škrabošku, protože náš kocourek je superhrdina a pomáhá nám nezištně a anonymně. Logo je vytvořeno v bílé a černé barvě, aby se dalo jednoduše a elegantně používat na fotografie. Doplňkovou barvu pro prezentaci jsem zvolila zelenou.

Jak se se mnou spolupracuje?

„Vzhled loga jsem měla obrysově v hlavně již od začátku a svoji vizi jsem Marii nastínila. Když jsme si upřesňovaly, jak a na co bude logo sloužit, navrhla Marie zjednodušení loga a tak jsem si nechala poradit – přeci jen je na loga odborník ona a ne já. A výsledek předčil má očekávání a naprosto mě nadchnul. Určitě Marii doporučuji všem! Od komunikace po profesionální odevzdání své práce 🤝“

— zakladatelka Frankie čistí město